Bebek Ağaç Budama

Bebek Ağaç Budama Firmaları

ağaç budama bebek

Bebek semtinde bahçelerinizde bulunan ağaçlarınıza budama işlemi yapacağınız zaman firmamız ile iletişim kurarak alanında uzman personellerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Ağaç budama işlemi gerçekleştireceğiniz zaman senenin her döneminde budama işlemi yapmanız mümkün değildir. Ağaçların gelişme ve su yürüme dönemleri olduğu zaman ağaç budama yapılması bazı ağaç türleri için sakıncalıdır. Budama işlemi en sağlıklı biçimde şu şekilde sınıflandırılır. Kış mevsimi döneminde ağaçların yapraklarını dökme zamanından sonra başlanarak ilkbahar mevsiminde tomurcuklarının ve çiçeklerinin açmaya başladığı dönemde yapılacak olan budama işlemi ağaçlar için en uygun olan dönemdir. Bu süre zarfları içerisinde budama işlemini tamamlamamız gerekmektedir.

Ağaç Budama Yapanlar Bebek

Ağaç üzerinde bulunan sürgünlerin odunlaşmaya başladığı yaz mevsimi gelişme evresinde bu dönem Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır, bu dönemde budama işlemi de yapılabilir. Bebek ağaç budama. Bu belirttiğimiz kısımlara göre budama işlemleri yaz budaması ve kış budaması olarak ikiye ayrılır.

About the Author

2 thoughts on “Bebek Ağaç Budama

    1. Ağaçların durumuna göre değişmektedir bu işlem. Bizi arayarak görsel atarsanız ağaçlarınız ile ilgili detaylı bilgi verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these