Adalar Bahçe Düzenleme

Adalar Peyzaj Tasarım Firmaları

adalar günlük bahçıvan

Adalar bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinizde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Bahçe tasarımı, bahçe düzenleme, bahçe bakımı, peyzaj tasarımı hizmeti veren firmamızı arayarak bahçelerinizdeki tüm işlemleri yaptırabiliriniz. Ayrıca adalarda bahçe bakım işlemleriniz için sizlere günlük bahçıvan hizmeti de sunmaktayız. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinizde sizlere yürüyüş yolu yapımı, bahçe temizleme, bahçe ilaçlama, havuz temizliği, doğal bahçe duvarı, çit yapımı, bahçe ilaçlama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Hayalinizdeki bahçeye kavuşmak istediğiniz gibi işlem gerçekleştirmek için bizi arayabilirsiniz. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı uygulamaları olarak sizlere tüm bahçe işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Bahçe düzenleme işlemlerinde işyeri, ev, ofis gibi alanlarınıza teraslara istediğiniz tasarımı yapıp uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Adalar Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe düzenleme işlemlerinde teraslar eğimli bir zeminde daha çok düz bir zemin elde edilmek istendiği yapılmalıdır. Arazideki eğimin miktarına ve oranına göre seviye farkı az ya da çok olabilmektedir. Teraslanmış bir arazinin karakteristikleri, meydana getirmiş olduğu açı, görünüm ve farklı seviyeleri bağlayan basamaklarla aşağı-yukarı ulaşabilme olanağıdır. Eğimli bir arazi istinat duvarı ile birbirinden ayrılmış hafif meyilli yüzeyleri olan teraslar şeklinde düzenlenebilir. Teras seviyeleri basamaklar veya rampalarla birbirine bağlanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus tüm yapılan uygulama dinamik bir tasarım oluşturmalıdır. Teraslama arazinin eğimli niteliğini taşımalı ve teraslamaya vurgulanan yönlenme anlamlı olmalıdır. Dağınık ve bozuk bir görünüm meydana getirmemelidir. Uygulama yapılacağı zaman arazinin eğim özelliğini ve bölgenin doğal yüzey drenajını bozmamak oldukça önem arz etmektedir. Buna uygun işlem yapılmazsa hem görünüm hem de maliyet açısından oldukça büyük sorunlar meydan gelir.

Adalar Bahçıvan Firmaları

Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinizde arazinize uygulamak isteyeceğiniz merdiven, doğal taş yol döşeme gibi işlemlerinizi de alanınıza en uygun şekilde tasarlayıp uygulamasını yapmaktayız. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinde bahçenizde bitki budama, gül budama, bahçe temizliği gibi kısa süreli uygulamalar ihtiyaç duyduğunuz anlarda da sizlere adalar günlük bahçıvan hizmeti de vermekteyiz. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri yapılacağı zaman belli kriterlere uyarak temek prensipler uygulanarak işlem yapılmalıdır. Özellikle arazi yapısı ve toprak analizi incelenmeden herhangi bir uygulama yapılmamalı bahçeye dikilecek olan bitkiler iklim koşulları ve yetişme ortamları iyi incelenip ondan sonra uygulama yapılmalıdır. Gerektiği gibi yapılmayan uygulamalar hem görünüm hem de maliyet açısından istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinde seçilecek olan bitkiler bahçedeki diğer canlı ve cansız öğelerle uyum içerisinde olmalıdır. İstediğiniz gibi bir bahçeye kavuşmak için alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamızı arayarak işlem yaptırabilirsiniz.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these