Avcılar Peyzaj Tasarım Firmaları

günlük bahçıvan

Avcılar bahçe düzenleme, avcılar bahçe bakımı, avcılar peyzaj tasarımı gibi hizmetlerin uygulamasını Avcılar ilçesi ve İstanbul genelinde hizmetini vermekteyiz. İş yeri, ofis ve evlerinizde bulunan teras balkon ve bahçelerinizde bütün bahçe uygulamalarını sizlerin hizmetine sunuyoruz. Alanında uzun yıllardır var olmanın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile bahçe düzenleme, bahçe bakımı ve peyzaj tasarımı ve uygulaması gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri uzman kişi ya da kuruluşlar tarafından yapılması gereken uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Avcılar bahçe düzenleme, avcılar bahçe bakımı, avcılar peyzaj tasarımı olarak sizlere yürüyüş yolu yapımı, ağaç budama, ağaç kesme, bitki budama, bitki dikimi, gübreli toprak temini, çim ekme, hazır rulo çim serme, bahçe temizliği, bahçe duvarı yapımı, sert zemin uygulaması, bahçe ilaçlama gibi birçok alanda uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Avcılar bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinizde hayalinizdeki bahçeye kavuşmak için bizleri arayarak işlemlerinizi güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz.  

Avcılar Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe düzenleme işlemlerinin en önemli öğelerinden birisi çim alanı meydana getirmektir. Çin alanı oluşturmak iki farklı usulle yapılmaktadır. Bunlardan ilki çim tohumu serme yöntemi ile çim alanı oluşturmaktır. Diğer ise hazır rulo çim uygulamasıdır. Çim tohumu serme yöntemi ile çim alanı meydana getirmek uzmanlık ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı yapılmadan önce mutlaka toprak ve arazi analizi yapılmalı ve buna göre işlem yapılmalıdır. Çim tohumu ekme işlemi yapılacağı zaman arazi tesviyesine ve tohum atım şekline dikkat edilmelidir. Ayrıca kullanılacak olan tohumun seçimi iyi yapılmalıdır. Bahçe düzenleme, peyzaj tasarımı uygulaması yapacağınız zaman hazır rulo çim uygulama açısından ve performans açısından daha iyi sonuçlar vermektedir. Çim tohumu ile çim alanı oluşturmak için özellikle mart aylarının sonu beklenmelidir. Ancak hazır rulo çim uygulamalarında bu sürelerin beklenmesine gerek yoktur. İstanbul da hazır rulo çim uygulaması her mevsim yapılabilmektedir. Ayrıca var olduğu alana uyumu oldukça kolay olduğu için uygulandığı bahçeye hızlı bir şekilde adapte olur ve kolay ve basit bir şekilde çim alanlarınıza çim alanı tesis edebilirsiniz. Bahçe bakımı, bahçe düzenleme, peyzaj tasarımı ve peyzaj uygulaması gibi işlemlerinizde bahçelerinizde çim alanı oluşturmak için alanında uzman olan ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Avcılar Bahçıvan Firmaları

Bahçe düzenleme işlemlerinizi yapacağımız zaman ilk olarak yerinize gelip gerekli arazi yapısı inceleyip toprak analizi yaptıktan sonra ölçümleri yapıp sizlere bilgisayar ortamında çizimlerini sunduktan sonra işleminizi yapmaktayız. Bu işlem sizlere önden bahçenizin nasıl görüneceği hakkında bilgi sunmakta ve daha güvenilir bir şekilde işlem yaptırmanıza olanak sağlamaktır. Bahçe düzenleme işlemlerinizde çim alanı uygulaması yapılacağı zaman toprak durumu iyi değilse gübreli toprak ile takviye yapıp toprağınızı zenginleştirdikten sonra işlemi tamamlıyoruz. Bu işlem sayesinde de çim alanı daha uzun ömürlü ayrıca daha sağlık ve iyi bir görünüme kavuşmuş olmaktadır. Avcılar bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı ile alakalı işlem yaptırmak istediğinizde hayalinizdeki bahçeye sizleri kavuşturuyoruz. Bahçe düzenleme işlemleriniz ile alakalı bizi arayıp uzman ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.

Avcılar Bahçe Düzenleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir