Bahçelievler Bahçe Temizliği

Bahçelievler Bahçe bakımı

Bahçelievler bahçe düzenleme, peyzaj tasarımı ve günlük bahçıvan temini gibi konularda sizlere hizmetler sunmaktayız. Evlerinizin bahçeleri, balkon, teras gibi yerlerinde. İş yeri ve ofislerinizde bulunan balkon teras ve bahçelerde tüm bakım ve bahçe düzenleme işlemlerini alanında uzman personellerimiz ile yapmaktayız. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri sizlerin içinde kaliteli ve rahat vakit geçirmenizi sağlayan alanlardır. Özellikle yoğun nüfusu ve beton yapılarının çokluğu ile insanı yoran yapısı yüzünden bütün herkes elinden geldiği kadar var olan alanını iç mekan veya dış mekan olarak düzenlemekte ve işlem yaptırmaktadır. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri uzun ve zahmetli uğraşlar gerektiren uygulamalardır. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı uygulamalarında sizlere yürüyüş yolu döşeme, taş duvar yapımı, ağaç dikme, ağaç budama, bitki budama, havuz temizliği, havuz kurulumu, kamelya yapımı, kış bahçesi uygulamaları, bahçe ilaçlama, bahçe temizliği, çim ekme, çim biçme, hazır rulo çim serme, bitki dikimi, bahçe süsleme, yabani ot temizliği gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemleri uzmanlık ve tecrübe gerektiren işlemlerdir. Bitkilerin dikiminden bakımına kadar periyodik bir şekilde bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Bahçe düzenleme, bahçe bakımı ve peyzaj tasarımı uygulamalarında kullanılacak olan bitkiler iç mekan ve dış mekan bitkileri olarak ele alınmalı ve buna göre dikim işlemleri yapılmalıdır. İç mekan bitkileri dış mekanlara dikilmeleri halinde yaşamaları ve varlıklarını sürdürmeleri pek mümkün değildir. İç mekan ve dış mekan bitkilerinin bakım işlemleri de aynı değildir. Evlerinizin ya da iş yeri ve ofis gibi alanlarınızın iç mekanlarında bulunan bitkileri ve dış mekanda bulunan bitkilerin bakımı ve dikim işlemini sizlere hizmet olarak sunmaktayız. Ayrıca bahçenize yeşil bir görünüm kazandırmak için çim alanı meydana getirmek istediğiniz zamanda hazır rulo çim serme ve çim ekme işlemi ile yeşil alanlarınızın da kurulumunu yapıyoruz. Bahçelerinizde bulunan kış bahçelerinde teras ya da balkonlarda iç mekan bitkisi kullanılacağı zaman bu bitkilerin satın alınacağı ve uygulanacağı zaman en uygun büyüme ve gelişim sezonları içinde olanlarıdır.

Bahçelievler Bahçıvan Firmaları

İç mekan süs bitkilerinin alınacağı en uygun zaman  iç ve dış mekan sıcaklığının birbirine en yakın, ısı dengede olduğu ilkbahar ve sonbahar mevsimleridir. Kış aylarında seralarda 18-20 derece sıcaklıklarda ve nemli ortamlarda bulunan bitkiler evlerin kuru ve sıcak havasına uyum sağlamakta ve adapte olmakta zorluk çekebilirler. Bundan dolayı bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı uygulamalarınızda bitkilerinizi temin edeceğiniz zamanı iyi seçmeli ve buna göre işlem yapmalısınız. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı işlemlerinde mevsimine göre dikim yapılmaması durumunda sıcaklık farklılıklarının artmasıyla birlikte bitkilerde bozulma ihtimali yükselir. Soğuk ve sıcak havalar bitkiler için zararlıdır. Evlerde ve kapalı alanlarda kuru olan havanın bitki üzerindeki etkisini düşürmek ve azaltmak için alımı yapılan bitkinin yaprak kısımları kuru ve uç kısımları yanık, kararmış ve yırtılmış olmamalıdır. Bitki yaprakları üzerinde veya gövde bölümlerinde hastalık belirtisi olabilecek yapışkan ve kabuk görünüme sahip oluşumlar olmamasına da dikkat edilmelidir. Bahçe düzenleme ve peyzaj tasarımı ve günlük bahçıvan temini işlemlerinizde sorunsuz ve kaliteli bir işlem yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Bahçe Düzenleme

Bahçelievler Bahçe Düzenleme” üzerine 2 düşünce

  • Nisan 1, 2021, 12:04 pm
   Kalıcı bağlantı

   Ağaç budama hizmetini İstanbul genelinde tüm ilçelere vermekteyiz. Bize ulaşırsanız ağaç budama işlemlerinizi yapabiliriz.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir